Masáž na zahradě

Skvělé zpestření v letních měsících

Chtěli by jste zažít něco originálního? Pak mám pro Vás řešení.

Dlouho jsem přemýšlela jak okořenit a zpestřit masáže pro své stálé klienty, ale i pro ty nově příchozí. A pak se to jednou stalo. Přišla mi na mysl myšlenka, že bych mohla masírovat i venku na zahradě. Místa je tady dost na tuto zajímavost. Následně jsem se začala zabývat myšlenkami jak to uskutečnit, ať je to komfortní i pro klienty, ale především klientky. Ano, muž to má mnohem jednodušší, žena přemýšlí, ať na ní není odněkud vidět. 

Dali jsme doma hlavy dohromady a vyšel mi z ní nápad na párty stan. Na ženy nebude vidět, ptáčci nevypustí ze sebe žádné přírodní jevy, protože to u masáže fakt nechceš a hlavně nebude na Vás svítit přímé sluníčko. 

Stan jsme objednali, složili a přemýšleli nad umístěním. Mé přání bylo jednoznačně na zahradě mezi stromy. Ale nakonec jsem usoudila, že za 

a) není tam rovný terén - tudíž by bylo lehátko třeba nakřivo nebo z kopečka

b) by se na té nerovnosti mohlo taky zničit

Nakonec jsme všechno umístili do přední obytné části - za vrata. 

Posuďte sami

Kdo chce přijít vyzkoušet, tak může :) Z masáží, které lze praktikovat venku je sportovní / regenerační / relaxační nebo aromaterapeutická masáž.

MASÁŽ VENKU NEBUDE PROBÍHAT V PŘÍPADĚ HODNĚ VYSOKÝCH TEPLOT NEBO NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ.

Na masáž venku se objednávejte, prosím, prostřednictvím rezervačního systému, kde k tomu bude sloužit samostatná kolonka nebo telefonicky.

Při nedodržení takto se objednávat nebude brán zřetel na masáž venku a masáž bude provedena automaticky v místnosti. Je to z důvodu, že to taky venku musím pro Vás nachystat. Děkuji za pochopení. Kateřina