Můj příběh

Nikdy není pozdě na změnu

Pomůžu Vám zrelaxovat vaše tělo i mysl

Pracuji pro všechny ženy a muže, kteří vnímají, že by si potřebovali odpočinout a rádi si dopřáli relaxaci těla, mysli i ducha.  Nejčastěji jsou mými klienty lidé se sedavým zaměstnáním, kdy cítí, že už potřebují vypnout, vypustit okolní svět a jen tak chvílí být a nechat se hýčkat. Mé masáže pomáhají klientům správně si odpočinout, udělat něco pro své zdraví a znovu získat novou energii. Alespoň to o mně říkají klienti v referencích.

Něco málo o mně. Na volné noze podnikám od roku 2023. Jsem máma dospívající dcery. Máme doma mainskou mývalí kočku jménem Meggi. Mezi mé hobby patří zahradničení, tvoření nových věcí a projektů, malování energických obrazů. Také se 12 let věnuji astrologii, numerologii, duchovnu, filozofii a seberozvoji. Mezi mé oblíbené autory patří Don Miguel Ruiz, Eckhart Tolle, Rhonda Byrne, Louise Hay, Napoleon Hill a mnoho dalších skvělých světem uznávaných autorů. Od roku 2020 se věnuji sestavování svého rodinného rodokmenu a pracuji s archiváliemi.

Proč masáže?

Protože jsem toužila po změně svého dosavadního života, který mi již nevyhovoval. Od dětství mám vztah k masážím, přírodě, duchovním a nadpřirozeným věcem, ráda pomáhám druhým lidem, miluji práci, která mi dává smysl a mohu se seberealizovat.

 Vše do čeho se pustím dělám s láskou a s citem pro detail. Proto i masérna pro Vás musí být dokonalá oáza klidu, pohody a harmonie.


Jsem volnomyšlenkářský člověk, který potřebuje ve svém životě tvořit. V korporátním světě, kdy máte nad sebou nadřízené a musíte plnit jejich příkazy a tvořit jejich svět dle jejich přání, nelze moc tvořit ten svůj svět dle svých představ. Přišla doba Covidu a já přemýšlela nad změnou svého dosavadního života. Věděla jsem, že potřebuji mít klidnou práci. Věděla jsem, že se musím realizovat v takové profesi, která mě bude vnitřně naplňovat, kterou budu vykonávat s radostí, lehkostí, láskou a především v souladu se sebou sama. Myšlenka, kterým směrem se mám ubírat nenechala na sebe dlouho čekat. Přihlásila jsem se na masérský kurz. Na první pohled mne zaujala ostravská masérská škola Zázraky Duše s.r.o. Vyplnila jsem přihlášku, začala se vzdělávat v tomto krásném oboru a o pár měsíců později získala profesní kvalifikaci potřebnou k výkonu povolání. Po ukončení kurzu jsme s partnerem vlastními rukami začali přestavovat prostor určený k masážím. Sice chvíli to trvalo, ale podařilo se nám vybudovat krásné a útulné místečko pro odpočinek a relaxaci. V lednu 2023 jsme pro Vás otevřeli. A i nadále se pro Vás vzdělávám, ať Vám mohu být dobrým a nejužitečnějším masérem.

Děkuji vesmíru, že mohu být sama sebou, tím kdo doopravdy jsem. Mohu se seberealizovat, mohu dělat svět lepším, mohu pomáhat lidem, mohu masáže přenést o vyšší úroveň. A to vše mohu především dělat s láskou, pokorou a kvalitou. Proto i nevšední název Magic Energy (Magická Energie).